Аваков запропонував ветеранам АТО працевлаштування у поліції

Аваков запропонував ветеранам АТО працевлаштування у поліції

МВС впроваджує спеціальну програму для ветеранів, які зазнали серйозних травм в бойових діях під час участі в Антитерористичній операції на Донбасі. Про це заявив міністр внутрішніх справ сьогодні, 22 вересня.

Аваков уточнив, що мова йде про людей, які під час бойових діях отримали інвалідність. Усім їм буде запропонована робота у підрозділах МВС. «Важливо, щоб кожна людина, яка воює за країну, розуміла, що до неї буде проявлено увагу не тільки тоді, коли вона повна сил, але і тоді, коли вона отримує ті чи інші травми. Сьогодні ми цю програму починаємо. Умови, які ми пропонуємо для роботи, будуть публічними», – додав міністр внутрішніх справ.

Насамперед, зазначив Аваков, мова буде йти про роботу в сервісних та моніторингових центрах МВС, Нацгвардії або поліції.

«Важливо, щоб кожна людина, яка воює за країну, розумів, що до неї буде проявлено увагу не тільки тоді, коли вона повна сил, але і тоді, коли вона отримує ті чи інші травми. Сьогодні ми цю програму починаємо. Умови, які ми пропонуємо для роботи, будуть публічними», – додав він.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук