Аварійна ситуація на Левандівському мості у Львові знята

23 червня 20083070

За інформацією заступника міського голови Львова з питань містобудування та інфраструктури Миколи Одухи, ситуація щодо аварійності моста на вул. Левандівській знята. Рух транспорту на цій ділянці протягом найближчого тижня буде обмежений. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зараз комісія за участю спеціалістів НУ "Львівська політехніка", представників органів районної адміністрації та Львівської залізниці складає план заходів із проведення першочергових невідкладних ремонтних робіт та здійснення капітального ремонту мосту. У вівторок комісія планує надати попередню інформацію щодо необхідних коштів та термінів виконання робіт. Залізнична районна адміністрація повинна забезпечити освітлення ділянки, яка перекрита. На місці перекриття встановлено чергування представників правоохоронних органів.

На виконання доручення міського голови Львова, цього тижня буде проведено комплексне обстеження усіх мостів Львова. За результатами перевірок заступник міського голови Микола Одуха та директор департаменту містобудування Андрій Павлів підготують попередню аналітичну записку щодо ситуації з мостами у Львові. Львівська міська рада планує направити звернення до прем’єр-міністра України та профільних міністерств щодо виділення додаткових коштів на ремонт мостів у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук