Авіакомпанія «Браво» безкоштовно доставить в Україну застряглих в Тунісі туристів

2 липня компанія здійснить два рейси до Львова і три до Києва

Українська авіакомпанія «Браво» після наради в уряді повідомила, що в понеділок, 2 липня, виконає п’ять гуманітарних рейсів з Тунісу до Києва та Львова для доставки близько 850 пасажирів. Раніше компанія відмовлялася надавати літаки через борг туроператора OASIS, який зростав упродовж останніх двох років і станом на 27 червня склав 25 млн грн.

«Беручи до уваги той факт, що українські туристи виявилися заручниками ситуації, що сталася з причини, як мінімум, недобросовісних дій з боку туроператора, керівництво авіакомпанії “Браво”, після проведення консультацій з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки, прийняло рішення про початок виконання п’ятьох гуманітарних рейсів 2 липня 2018 року (три рейси до Києва, два – до Львова) за рахунок авіакомпанії з метою забезпечення доставки близько 850 пасажирів, які постраждали від дій туроператора», – зазначено в офіційному повідомленні авіакомпанії.

У ньому йдеться, що впродовж останніх двох років туроператор Oasis нарощував свої фінансові зобов'язання перед авіакомпанією, яка на до 27 червня склала 25 млн грн, і привела до вимушеного скасування рейсів, в результаті чого змінився розклад всіх польотів авіакомпанії.

«На даний момент ми робимо все можливе, щоб врегулювати розклад і в максимально короткі терміни здійснити всі заплановані рейси... Інформуємо, що докладний розклад рейсів ми опублікуємо найближчим часом після узгодження всіх необхідних процедурних питань, пов'язаних із забезпеченням польотів. Актуальний розклад рейсів ми будемо публікувати на своїй сторінці в Facebook», – додали в компанії.

Нагадаємо, кілька діб сотні українських туристів не можуть вилетіти з Тунісу в Україну. Коментуючи цю ситуацію, міністр інфраструктури України Володимир Омелян пригрозив позбавляти ліцензій як недобросовісних туроператорів, так і недобросовісних авіаперевізників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук