Австрійські лікарі провели у Львові операцію важко пораненому бійцю АТО

Головні новини за 3 жовтняІрина Ващишин, 3 жовтня 2014, 12:37 0

Двоє австрійських лікарів Олександр Клаус та Тетяна Хоменко-Костів спільно з українською командою лікарів провели складну операцію на печінці пораненому бійцю АТО. Операцію провели 2 жовтня.

Про це лікарі розповіли журналістам у п’ятницю, 3 жовтня.

За словами представника «Міжнародної асоціації підтримки України» Ольги Дурбяк-Чуйко, доктор Клаус приїхав до України на два дні. Для цього він відмінив низку консультацій та операцій в різних країнах.

Доктор Клаус спеціалізується на операціях щодо ракових захворювань печінки. Він каже, що операція, яку він провів бійцеві АТО, була подібною до тих, які він зазвичай проводить. Поранений, за його словами, швидко видужає, бо він молодий.

«Пацієнт отримав тяжке поранення жовчних протоків. Він не мав природного відтоку жовчі. Перед тим він був багато разів прооперований. Ми видалили хвору частину печінки, а у здоровій – відновили жовчні канали», – розповів австрійський лікар.

Головний хірург військового шпиталю Іван Богдан додав, що окрім поранення черевної порожнини у пацієнта також роздроблені кістки тазу та коліна. Перед тим йому вже проводили операції з відновлення кісток лівої гомілки. Коли стан пацієнта після вчорашньої операції стабілізується, йому проведуть подальші операції на кістках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук