Автомобілі волонтерів, МВС і Нацгвардії в зоні АТО ставитимуть на тимчасовий облік

Реєстраційні таблиці тимчасового обліку автомобілів волонтерів, МВС і Нацгвардії в зоні АТО

Після інциденту з розбоєм і стріляниною в Києві, що сталися 4 травня і призвели до загибелі та поранення людей, а так само з метою припинення численних випадків спекуляції шахраїв на патріотичній темі, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав вказівку посилити контроль ідентифікаційних номерних знаків автомобілів.

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

«Була введена норма – ніяких поступок і компромісів, що дозволяють шахраям і злодіям ховатися, маскуючись під реальні воєнізовані та волонтерські підрозділи. Ніяких наклейок на номерах, які б ускладнювали реальну ідентифікацію авто – ні «ПТН ПНХ», ні якихось інших – тільки державний номер», – зазначив глава правоохоронного відомства.

За три дні тільки в Києві було затримано близько 100 таких транспортних засобів.

Як зазначається, значна частина цих машин працювала в реальному секторі допомоги АТО – або безпосередньо у підрозділах Нацгвардії, МВС, Збройних сил (машини туди передали волонтери), або в реальному волонтерському секторі допомоги підрозділам АТО. За словами Арсена Авакова, іноді виникають проблеми з процедурою постановки такого транспорту на державний облік.

«Для вирішення цієї проблеми, доти, поки інше не буде врегульовано постановою Кабміну, яку зможуть запропонувати юридичні служби – щоб не перешкоджати реальній роботі щодо забезпечення обороноздатності країни, враховуючи особливий період – прийняв рішення: Державтоінспекції ввести тимчасовий облік таких автомобілів», – зазначив міністр і пояснив, що з цією метою керівництву регіональних підрозділів Державтоінспекції та командирам підрозділів МВС і Нацгвардії, добровольчих підрозділів, необхідно надавати такі транспортні засоби на огляд до підрозділів Державтоінспекції та експертної служби.

Це робитиметься для їх ідентифікації та видачі тимчасових номерних знаків встановленого зразка протягом 24 годин з моменту звернення.

Арсен Аваков зазначив, що такий же порядок реєстрації буде дійсний і для реально діючих волонтерських організацій. Правило надання тимчасових номерів буде поширюватися на всі машини, щодо яких існують складності зі звичайною процедурою реєстрації (складності в митному оформленні, відсутність або втрата повного набору документів на авто та ін).

У разі виявлення автомобілів, які перебувають у розшуку – вони будуть затримані та доставлені на штраф-майданчики згідно із законом.

«Усім реальним бійцям АТО і волонтерам – буде повне сприяння і мінімум формалізму! Порядок і в цьому нас тільки зміцнить», – резюмував голова правоохоронного відомства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук