Айварас Абромавичус вирішив продовжити політичну кар'єру в Литві

СвітАндрій Стець, 21 липня 201617010
Колишній міністр економіки України Айварас Абромавичус

Колишній міністр економіки України Айварас Абромавичус погодився приєднатися до команди уряду Союзу вітчизни - Християнських демократів Литви, якщо ця партія здобуде перемогу на майбутніх виборах в Сейм Литви і отримає можливість сформувати кабінет міністрів. Про це повідомляє  литовське видання Delfi.

«Успішний і  оцінений в світі досвід Айвараса Абромавичуса у справі реформування української економіки в умовах кризи і війни виключно цінний. Тому ми раді, що Абромавичус погодився застосувати його не лише в Україні, але і в Литві, працюючи у команді майбутнього уряду нашої партії», - сказав лідер литовських консерваторів Габріелюс Ландсбергіс.

Абромавичус сказав, що хоче застосувати отриманий ним в Україні досвід в Литві, тому що є «патріотом України і Литви».

«Хоча прогрес Литви в порівнянні із Україною набагато більший, щоб успішно конкурувати в глобальному світі і не відставати від найближчих сусідів, необхідно стрімко рухатися вперед», - сказав екс-міністр.

Як відомо, 3 лютого міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив про своє звільнення з посади міністра економічного розвитку та торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук