Азербайджанці на референдумі підтримали збільшення терміну повноважень президента

СвітВолодимир Пиріг, 27 вересня 20162182

Жителі Азербайджану на референдумі підтримали зміни до конституції країни, свідчать проведені опитування на виході з виборчих дільниць (екзит-поли).

Зокрема опитування Центру моніторингу «Ряй», на яке посилається агентство «Інтерфакс», показало, що 92,5% респондентів заявили про підтримку ініціативи щодо збільшення терміну президентських повноважень з п’яти до семи років, а 91,1% опитаних підтримали зняття вікових обмежень для кандидатів в президенти. 89,3% погодилися з введенням в країні інституту віце-президента.

Як повідомляє агентство Trend з посиланням на опитування Ліги захисту трудових прав громадян і американської неурядової організації AJF& Associates, «за» зміни у зв’язку забезпеченням територіальної цілісності Азербайджану проголосували 89,7 опитаних. Свою згоду зі змінами в зв’язку з правами людини висловили 88,3 відсотка, у зв’язку із соціальним забезпеченням — 86,5 відсотка опитаних.

Явка на референдумі склала понад 67%.

Запропонований президентом країни Ільхамом Алієвим проект змін до конституції передбачає внесення змін в 29 статей конституції Азербайджану. Зокрема, пропонується збільшити термін повноважень президента країни з п’яти до семи років. Крім того, в проекті міститься пункт про виключення з конституції положення про те, що президентом Азербайджану може бути обраний громадянин країни не молодше 35 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук