Березюк: «Уряд має складатись не з політиків, а зі спеціалістів»

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 листопада 20141840

Голова фракції «Об'єднання «Самопоміч»» Олег Березюк заявив, що прописаним в коаліційній Угоді завданням потрібні професійні виконавці.

Про це йдеться у його заяві розміщеній на офіційному сайті «Самопомочі».

Березюк зазначив, що всі учасники коаліції мають нести спільну відповідальність за керівників міністерств та роботу профільних комітетів парламенту, а не ставити їх у політичну залежність від тієї чи іншої політсили, яка випливає з квотного принципу.

«Для цього ми запропонували ще на початку переговорного процесу відмовитися від квотного розподілу міністерських портфелей, і сформувати технократичний уряд, який виведе країну з тієї прірви, у якій вона є зараз», - зауважив він.

Депутат закликав партнерів по коаліції замість обговорення очевидних речей, як то можливість запрошення іноземних фахівців для роботи в уряді, чим швидше почати обговорювати конкретні кандидатури.

За словами Березюка часу лишається обмаль, а до наступного засідання Ради треба домовитися про персональний склад уряду і парламентських комітетів.

«Позиція «Самопомочі» лишається незмінною – всі кандидатури мають підбиратися спільно прем'єр-міністром та учасниками коаліції, як єдина команда. Ми пропонуємо формувати уряд не з політиків, а зі спеціалістів, в тому числі залучених з інших країн, які будуть працювати над втіленням тих завдань, що вже прописані в коаліційній угоді», - констатував Березюк.

Для цього, на думку парламентарія, учасникам коаліції разом вже з обраним керівником уряду та парламенту потрібно продовжити публічний діалог.

«Наша політична сила виступає за якнайшвидше відновлення консультацій представників політичних сил, які підписавши коаліційну угоду взяли на себе відповідальність за втілення змін у країні. Без виконавців ці зміни не розпочнуться, тому ми маємо спільно визначити їх, і спільно з ними працювати», - наголосив Березюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук