Без пафосу, але зі стурбованістю

Василь Карп'юк, 22 листопада 20134430

Без пафосу, але зі стурбованістю міркую, що треба негайно йти, аби потім не сидіти. Бо потім може бути лише два варіанти – сидіти або, ще гірше, повзати. Для людини стан повзання аж ніяк не притаманний, тому варто проявити свою людськість і йти на майдани своїх міст, щоб підтримувати, найперше, одні одних.

Сьогодні, 22 листопада в Івано-Франківську о першій ночі розпочалися мирні безстрокові протести молоді на підтримку підписання асоціації з Європейським Союзом. Саме такий крок ми вважаємо оптимальним для подальшого розвитку і власного, і країни загалом.

Під ранок була нетривала перерва на сон, але згодом люди знову зібралися. На Вічевому майдані намети, а також прапори України і Євросоюзу. Звучить українська музика. Небайдужі мешканці пригощають кавою. Населення справді цікавляться, розпитують, обіцяють на вечір привести своїх однокурсників, співробітників. Саме так і треба зробити. Треба робити вже.

Якщо молоді люди зараз не бояться прогулювати пари чи роботу, розуміючи, що зірвання підписання угоди про асоціацію з ЄС робить їхнє майбутнє тьмяним, то старше покоління повинне тим більше підтримати. Адже прожито багато і так у такому. Справді варто хоч раз, а може й вдруге після Помаранчевої революції, подумати про майбутнє без пафосу, але зі стурбованістю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук