Білорусь має увійти до складу Росії, або зникнути, - російські ЗМІ

СвітРоман Ганкевич, 9 квітня 20152347316
Білорусь має увійти до складу Росії, або зникнути, - російські ЗМІ
фото Діалог
Президент Білорусі Олександр Лукашенко

Російська ділова газета «Взгляд» опублікувала статтю «Мінську пора визначатися», із закликом до президента Олександра Лукашенка провести восени 2015 року референдум про приєднання Білорусі до Росії. Інакше - «Білорусь у теперішньому вигляді ліквідують». Про це повідомляє «Обозреватель».

Автор статті журналіст Едуард Біра зазначив, що президент Білорусі має визначитися, з ким він - з Росією, чи Заходом. Інакше Білорусь чекає доля України

«З Білоруссю може вийти те ж саме і навіть з тією ж кров'ю, поки керівництво і народ не зробить чіткого вибору на користь однієї зі сторін - на користь свого місця у російському світі. Причому вибір саме імперський і принциповий - не просто відсидітися вдома і боятися посваритися з кожною зі сторін, навіть заробляючи при цьому на санкціях проти Росії, а влитися в Росію територією і душею, встати з нею одним цілим, розділити з нею її тяжкий хрест», - пише журналіст.

На думку видання «збирання російських земель» - це «не якась примха Путіна, але об'єктивна необхідність».

Автор статті вважає, що єдино правильним виходом з нинішнього становища є проведення Лукашенком референдуму про приєднання до Росії. Референдум, на його думку, мав би відбутися разом з виборами, восени 2015 року.

«Росії потрібно, щоб росіяни Білорусі зробили свій чіткий і прямий вибір, без цього українського виляння між двома полюсами. Якщо б Лукашенко проявив таку ініціативу, Білорусь вже взимку 2015 року могла б увійти до складу Російської Федерації на правах особливої ​​автономії. Але для цього Олександру Григоровичу доведеться відмовитися від своїх амбіцій як керівника «суверенної держави», - що, безумовно, дуже хворобливий момент для будь-якого політика, і тим більше такого досвідченого і статусного», - пише автор статті.

У статті зазначено, що альтернатива такому рішенню дуже плачевна, мовляв «Білорусь в нинішньому вигляді ліквідують».

Це станеться якщо не восени 2015 року під час виборів, то пізніше, пише російське видання, звинувачуючи у всьому Захід, який «або змусить білоруського президента здати владу, або повністю підкоритися Заходу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 16

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук