Більше 300 суддів подали заяви до Вищої ради юстиції про звільнення з посад

Станом на 1 грудня 2014 року до Вищої ради юстиції (ВРЮ) надійшло 308 заяв від українських суддів про звільнення за загальними обставинами.

Таку заяву сьогодні зробив відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату ВРЮ на численні запити медія і розмістив її на сайті ВРЮ.

Зазначається, що у більшості випадків йдеться про звільнення у відставку, за власним бажанням, за станом здоров’я, або у зв’язку із досягненням віку 65 років.

За даними відділу підготовки матеріалів про звільнення суддів секретаріату ВРЮ, найбільше заяв (92) надійшло від суддів Донецької області, 41 заява надійшла від суддів Луганської області, 29 – від суддів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Керівник секретаріату ВРЮ Ольга Булка нагадала, що відповідно до положень пункту 3 розділу II закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» з 11 квітня 2014 року повноваження членів ради припинено. Наразі триває процес формування нового складу ради, який ще не завершено.

Таким чином, заяви суддів, які надійшли і будуть надходити на адресу ВРЮ, як і решта звернень, розглянуть після затвердження нового складу ради та обрання Голови ВРУ і його заступника відповідно до вимог чинного законодавства України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук