Більшість львів'ян вважають корупцію проблемою, але самі з нею не стикалися, – опитування

СуспільствоІрина Рєвунова, 30 березня 20162560
Більшість львів'ян вважають корупцію проблемою, але самі з нею не стикалися, – опитування

Майже дві третини львів’ян вважають корупцію в місцевих органах влади суттєвою проблемою. При цьому лише 17% мешканців з часу Революції Гідності стикалися з корупцією на практиці. Такими є результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Згідно з опитуванням, суттєвою проблемою вважають корупцію 64% львів’ян. У порівнянні з лютим 2015 року кількість тих, хто вважає корупцію суттєвою проблемою, зменшилась на 3%. За цим показником Львів посів дев’яте місце серед обласних центрів України. Найбільше, по 72% містян, корупцією переймаються у Сумах та Запоріжжі.

Скоріше проблемою називають корупцію 29% мешканців Львова, неважливою проблемою та зовсім не проблемою – по 1% опитаних.

Натисніть для збільшення

При цьому на практиці з корупцією львів’яни стикаються нечасто. Згідно з результатами опитування, протягом двох останніх років 68% львів’ян жодного разу не давали хабарів, подарунків і не платили за отримання документів чи послуг від місцевої влади. За цей же період 17% опитаних або їхні знайомі давали хабарі, а лише 1% робили це частіше, ніж 5 разів за ці два роки.

Натисніть для збільшення

Крім того, на питання, чи докладає мер міста значних зусиль для боротьби з корупцією, відповіли «так» 23% львів’ян, «ні» – 44%, не визначились з відповіддю – 33%.

Опитування проводилось соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту з 20 січня до 8 лютого 2016 року за допомогою face-to-face інтерв'ю вдома у респондентів. Соціологи опитали 800 львів’ян. Статистична похибка не перевищує 3,5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук