Більшість росіян підтримують бойовиків на Донбасі, майже третина вважають Україну ворогом

СвітІрина Рєвунова, 22 вересня 20156020

Більше третини опитаних росіян (38%) вважають, між Росією і Україною повисла напруженість і більше чверті респондентів (29%) називають двосторонні відносини ворожими. Такими є результати дослідження, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки.

Частка тих, хто вважає Україну ворожою, більш ніж в 3 рази перевищує показник березня 2014 (8%). Дружніми українсько-російські стосунки називають лише 4% опитаних (з 9-10% в 2014 році), добросусідськими – 2% – проти 7% у березні 2014.

За даними дослідників, протягом останнього місяця посилення напруженості у відносинах двох країн відзначають 44% (серед жителів Москви і Санкт-Петербурга – 50%). У червні 2014року про це говорили 65%. 42% опитаних уважають, що ситуація не змінюється. Про нормалізацію відносин сказали тільки 5% учасників опитування.

Однак більшість росіян уважають, що російській владі не слід змінювати своїх рішень заради налагодження стосунків з Україною і Заходом. Так, 58% росіян впевнені в необхідності підтримки Росією бойовиків на Донбасі. Зворотної думки дотримуються лише 11% опитаних. 15% вважають, що у РФ в принципі немає необхідності в поліпшенні подібного роду відносин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук