Більшість українців хоче, щоб повноваження президента були ширшими

Четверо з п’яти українців згодні з необхідністю в наданні ширших повноважень президентові України, свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), і опублікованого в четвер 9 червня.

На запитання «Чи потребує Україна в теперішніх умовах того, щоби нею керував сильний лідер, який би мав широкі владні повноваження?» ствердну відповідь («так») дали 82% респондентів. Не погодилися з цим 9,1%, а ще 8,9% респондентів не змогли відповісти на це запитання.

Всеукраїнське опитування КМІС проводив із 20 травня по 2 червня 2016 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2043 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (окрім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і при дизайн-ефекті 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук