Більшість українців вважають ситуацію в країні напруженою і «вибухонебезпечною»

СуспільствоВолодимир Пиріг, 22 листопада 20172030

Переважна більшість українців (68,2%) вважає, що сьогоднішня ситуація в країні є напруженою, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного в жовтні-листопаді поточного року, результати якого було оприлюднено на прес-конференції в середу, 22 листопада, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

В той же час 21,9% респондентів оцінили нинішню ситуацію в Україні як вибухонебезпечну, і лише 6,2% опитаних вважають, що ситуація в країні стабільна. Не змогли відповісти на запитання «як ви оцінюєте нинішню ситуацію в Україні?» 3,7% опитаних.

Крім того, соціологи з’ясували, які проблеми найбільше турбують українців. Так, згідно з даними цього дослідження, українців турбує війна на Донбасі (51,3%), зростання цін на основні товари та інфляція (37%) і низький рівень зарплат чи пенсій (36%).

Щодо вирішення вказаних проблем, то 59,2% опитаних українців вважають, що вирішити конфлікт на Донбасі можна, повернувши тимчасово окуповані території політико-дипломатичним шляхом, водночас 12,1% опитаних переконані, що це можна здійснити виключно шляхом військового наступу на окуповані території і повернення їх силою.

Опитування проводили Центр соціальних і маркетингових дотримань SOCIS, Київський міжнародний інститут соціології, соціологічна група «Рейтинг» і Центр Разумкова в період із 28 жовтня по 14 листопада 2017 року. Було опитано методом особистого інтерв'ю 20 тисяч респондентів в усіх областях України без урахування Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Похибка не перевищує 0,7%.

Зазначимо, згідно з даними цього дослідження, найпопулярнішими кандидатами в президенти є Петро Порошенко, Юлія Тимошенко і Святослав Вакарчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук