Біля готелю «Жорж» дозволили встановити літній майданчик

Володимир Балита, 31 липня 201310181
Біля готелю «Жорж» дозволили встановити літній майданчик

Підприємство «Фелічіта» отримало паспорт на встановлення літнього майданчика на площі Міцкевича, 1 вздовж вул. Вороного. Підприємцю погодили встановлення столиків в один ряд завширшки 1,65 м і завдовжки 25 м вздовж фасаду готелю «Жорж».

Про це 31 липня у коментарі ZAXID.NET повідомив в.о. головного художника міста Львова Юрій Горалевич.

Він розповів, що згідно з базовою ухвалою №2452 від 5 березня 2009 року «Про затвердження порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у місті Львові» існує процедура отримання відповідних документів на встановлення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства. «І перш, ніж погоджується їхній проект, і надається паспорт (колись він називався дозвіл), вони отримують архітектурно-художні вимоги. Це умови і обмеження, згідно з якими ліцензійна фірма або сертифікований архітектор розробляє проект літнього майданчика», – пояснив Юрій Горалевич.

Він додав: «Такі архітектурно-художні вимоги замовник – ТзОВ «Фелічіта» отримав, і отримав погоджену відповідну схему прив’язки – ширина там 1,65 м, довжина – 25 м. Відповідно, перед тим, як виносити документи на отримання паспорта, а приміщення знаходиться в історичному ареалі, замовник повинен був пройти відповідне погодження у нас, в управлінні охорони історичного середовища. Такий позитивний висновок вони отримали, і відповідно, пакет документів був поданий в комісію, яка вирішує питання встановлення літніх майданчиків, і 15 липня цього року було засідання комісії, яка вирішила погодити їм проект і видати паспорт з дією на один рік. Чому на один рік, до кінця сезону? Бо члени комісії хочуть прослідкувати, чи це літній майданчик працюватиме в нормальному режимі. І якщо не буде ніяких скарг, звернень та зауважень, то на наступний сезон наступного року адміністрація цього товариства зможе подавати документи на продовження дії паспорта».

«На цей час вони отримали паспорт, уклавши угоду з управлінням комунального майна департаменту економічної політики і після цього вони мають розпочинати роботи з монтування літнього майданчика. Якщо всі ті документи є, погоджено, то тепер районна адміністрація і наше адміністративно-технічне управління повинно стежити за тим, щоб встановлення літнього майданчика відбулося згідно з погодженим проектом», – пояснив в.о. головного художника Львова.

«Ширина тротуару тут 3,3 м, а їм надали на встановлення літнього майданчика завширшки 1,65 – це тільки один столик вздовж стіни фасаду. Відповідно. Залишається нормальний прохід для пішоходів. На комісії це питання якраз дуже обговорювалося жорстко, тому що тут мали знайти золоту середину між правами пішоходів і веденням підприємницької діяльності ресторанного господарства. І знайшли компроміс: ми дозволяємо їм влаштувати літній майданчик тільки в один ряд столики, шириною не більше 1,65 м, і відповідно, сонцезахисні елементи – навісна маркіза, і влаштування квітів, тобто нормативно для пішоходів там нормативна відстань є дотримана», – зазначив Юрій Горалевич.

На запитання про те, що попередньо між майданчиком, що монтують і кам’яними вазами для квітів скраю тротуару залишається менше метра, Юрій Горалевич зазначив: «Значить, вони, встановлюючи ці клумби, як ви кажете, бетонні, порушили вимоги і погоджений проект. Згідно з проектом не передбачено влаштування жодних клумб, тільки квіткарки з квітниками згідно цієї погодженої ширини. Якщо вони виступили за межі проектних відміток, значить, вони порушили умови погодженого проекту».

«Відповідно, райадміністрація буде робити моніторинг і вони зразу отримають припис. Якщо вони, скажімо, надалі будуть порушувати вимоги погодженого проекту, то на наступний сезон, коли подаватимуть документи, будуть мати з тим проблеми», – резюмував в.о. головного художника Львова.

Як повідомляв ZAXID.NET, ТзОВ «Фелічіта» почало встановлювати майданчик ще 2 липня, не маючи дозвільних документів, тому роботи були припинені. На сьогодні вони відновлені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук