Біля польського посольства у Львові відбудеться акція єдності

У п’ятницю, 1 серпня, біля Консульства Республiки Польща у Львовi, що на вул. Франка, 108, громадські активісти проведуть акцію єдності «За нашу і вашу свободу». У такий спосіб львів'яни вирішили подякувати Польщі за її дружню та братню підтримку, і під час Майдану, і зараз.

Адже «польський народ, преса та влада підтримували нас під час Майдану і продовжують підтримувати зараз, лікуючи поранених, постачаючи нашу армію засобами захисту, проводячи благодійні заходи для збору коштів в допомогу Україні, захищаючи і лобіюючи наші інтереси в Європі», йдеться в повідомленні Громадського сектора Майдану Львів.

Така ініціатива визріла в активістів у зв’язку із ситуацією, яка склалася навколо новини про можливе ув’язнення українських і польських волонтерів, що перевозили бронежилети на допомогу українській армії через польський кордон. У повідомленні зазначено, що реакція на цю новину поставила під загрозу відкритість і щирість українсько-польських відносин. Активісти вважають цю ситуацію непорозумінням. Відтак наголошують, що дуже цінують зусилля, які прикладає польська сторона до вирішення конфлікту.

«Разом з тим ми не знаємо, на якій стадії вирішення ця ситуація є зараз, і впевнені, що довідуватися про важливі для країн-сусідів події та рішення з чуток є незрозумілим та дивним», – наголошують активісти. Тож вони вимагають від МЗС України «дієво втрутитись, розв’язати конфлікт, і ознайомити громадськість з фактом його вирішення».

«Ми впевнені, що саме ця інституція відповідає за розв’язання таких конфліктних ситуацій, тож неправильним і нерозважливим є вимагати від польських можновладців активних дій, не звернувшись перш за все відкрито і публічно до МЗС України», – зазначено в повідомленні.

Організатори акції єдності: «Громадський сектор Майдану Львова», МГО «Студентське Братство Львівщини», ГФ «Рабів до раю не пускають».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук