Благодійники подарували ліцею ім. Героїв Крут у Львові 600 книг

СуспільствоЗореслава Губарь, 26 червня, 16:30 232 0

Військовому ліцею ім. Героїв Крут у Львові подарували 600 книжок. Їх передала ГО «Реформація» у рамках проекту «Бібліотека сержанта». Кошти на книжки жертвували благодійники.

«Ми зібрали майже 100 тисяч гривень. Я дуже вдячний усім нашим видавництвам, які із розумінням поставилися до цієї ідеї і всі дали таку серйозну знижку», — зазначив Владислав Кириченко, голова правління ГО «Реформація».

Серед книг, які подарували ліцею, — світова та українська класика, твори сучасних авторів та навіть поезія. Здебільшого література на військову тематику.

«Військова література — це все одно те, що хлопців приваблює. Ліцеїсти, однозначно, самостійно не мали би можливості отримати таку літературу. Вона не є у вільному доступі», — розповів Тарас Гривул, заступник начальника ліцею ім. Героїв Крут.

«У бібліотеці є сучасна література, але в таких дуже одиничних випадках. В основному українські класики, зарубіжні класики. В нас книг багато, в нас велика бібліотека — 20 тисяч. Але біда таких шкільних бібліотек, що в них по 30 книжок одного автора», — додала завідувачка бібліотекою ліцею Валентина Чорній.

Надалі в рамках цього ж проекту збираються подарувати книги ще 24 військовим навчальним закладам України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук