Близько 10 тисяч львівських освітян цієї неділі відзначать професійне свято

Головні новини Львова 02.10Ірина Ващишин, 2 жовтня 2015, 18:51 686 0
дивіться також

У Львові налічують майже десять тисяч педагогічних працівників, які працюють у різних закладах міста.

Учитель молодших класів СШ №70 Ольга Пришляк у школі працює вже тридцять років, але без дітей і своєї роботи не уявляє себе й досі. Зазвичай, розповіла пані Ольга, своїх учнів вона намагається не сварити.

«Але одного разу так сталось, що через поведінку я зробила всім зауваження і сказала, що ви такі-сякі, ви мене не послухали. А потім пройшов час і якось я кажу : діти, вибачте, ви знаєте, я вас дуже люблю, але так склалося, що ви не праві були. А Софійка тут є така, каже: та мами всі такі. І тоді мені стало легше, бо вони сприйняли то так, що я не чужа їм людина», – пригадала Ольга Пришляк.

Школа, за її словами, це справді місце, де навчаються. Але коли вчитель любить своїх учнів, дитинство там не закінчується. І бажання вчитися у дітей теж не зникає.

А от скільки ж учнів у неї було за тридцять років роботи – зараз Ольга Тарасівна й не пригадає.

«Імена я пам’ятаю, як правило, всіх, а от прізвища згадати мені складно. Можливо, через те що впродовж усіх чотирьох років по прізвищу до дітей я не звертаюся. І мені так простіше, легше, і діти відчувають домашні стосунки», – каже педагог.

«Сьогодні вчитель – це має бути дуже професійна людина, це має бути дуже доброзичлива людина. Дуже разом з тим проста в спілкуванні до дітей і знаюча, компетентна. Сьогодні треба вміти працювати і з дітьми, треба вміти працювати і з батьками», – додала директор СШ №70 Марта Боротюк.

Нині таких професійних і компетентних наставників у Львові – близько десяти тисяч. І саме цієї неділі вони відзначатимуть своє професійне свято – День учителя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук