Блок Литвина готовий відмовити Тимошенко

20 жовтня 20083210

"Наскільки мені відомо, наш лідер перебуває зараз не в Києві. Можливо, на зустріч піде заступник голови фракції. Але хочу наголосити, що Тимошенко вибрала не той метод. На мій погляд, це не більше, ніж політичний маневр", - прокоментував ZAXID.NET народний депутат України від Блоку Литвина Сергій Гриневецький ініціативу прем’єр-міністра Юлії Тимошенко зібрати керівників усіх фракцій, щоб обговорити створення широкої парламентської коаліції.

"Перед тим, як робити такі заяви, необхідно було обговорити всі питання з лідерами фракцій телефоном, а так поставити перед фактом, це не серйозно", - додав нардеп.

Водночас зазначив, що навіть, якби відбулися такі попередні телефонні розмови, то "швидше за все, Тимошенко би відмовили". "Необхідно, щоб попередня коаліція, Уряд прозвітували за те, що зробили. Можливо, нам потрібно замінити прем’єра", - зауважив С.Гриневецький.

Довiдка ZAXID.NET

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко 19 жовтня під час свого звернення до народу України виступила з ініціативою створення широкої парламентської коаліції, яка б сформувала Уряд захисту України.

Ю.Тимошенко наголосила, що сьогодні, 20 жовтня, 12.00 вона чекає в парламенті на керівників усіх фракцій, аби обговорити з ними негайне створення широкої парламентської коаліції.

Прем’єр-міністр вважає, що всі парламентські фракції на основі нової коаліції мали б створити уряд захисту, який займеться захистом України від світової фінансової кризи. Тимошенко наголосила, що потрібно провести переформатування існуючого Кабміну, аби в уряд захисту увійшли кращі представники парламентських політичних сил, щоб спільно стати на захист України перед глобальною економічною кризою.

Вона вважає, що в цих умовах потрібно забути про дострокові парламентські вибори і об’єднатися навколо порятунку держави.

Юлія Тимошенко наголосила, що якщо її ініціативу про створення широкої коаліції та уряду захисту не підтримають інші політичні сили, то вона особисто та її команда будуть боротися з кризою до кінця.

Тимошенко запропонувала встановити мораторій на політичні чвари та спільно боротися зі світової економічною кризою.

Прем’єр наголосила, що ні вона, ні її команда не відступлять від національних інтересів і будуть до кінця боротися з економічною кризою, яка впритул підступила до України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук