Бо всіх вкурвило

БлогиВолодимир Дедишин , 22 листопада 2016 1799 2
Володимир Дедишин
прес-секретар фракції «Самопоміч» у Львівській облраді

Умовно, партії, які працюють в Львівській обласній раді, можна розділити на два табори. В них спільна мета – розвиток і добробут, але різні цільові аудиторії. В одних – громада області, в інших – кілька конкретних людей.

Візьмемо до прикладу найбільшу фракції обласної ради – Блок Петра Порошенка. Вони, до слова, при публічному представленні все частіше відрекомендовуються як «Солідарність», уникаючи словосполучення «Петро Порошенко». Цураються лідера?

Отож, Блок Петра Порошенка. Голова обласної ради Олександр Ганущин пройшов до обласної ради від БПП. Голова бюджетної комісії Олег Домчак – член фракції БПП. Катерина Кеньо – голова фракції БПП. Усі вони були або є помічниками народних депутатів, мабуть, найвідоміших після Кличків братів – Дубневичів.

Ще кілька цікавих фактів – голова медичної комісії, член фракції БПП Михайло Гичка – сват Богдана Дубневича. Голова комісії доріг та адміністративно-територіально устрою, член фракції БПП Володимир Саган – представник благодійної організації «Фонд братів Дубневичів».

Голова обласної ради, голова бюджетної, дорожньої, медичної, голова найбільшої фракції в раді – усі представники братів Дубневичів, і саме в цих людей сконцентрований найбільший вплив на розподіл коштів та прийняття рішень. Як думаєте, на чий добробут спрямовані усі сили фракції БПП в обласній раді?

Сьогодні в обласній раді трапився цікавий інцидент – після вчорашніх звітних слів Ганущина про співпрацю усіх фракцій, почалося публічне цькування «Самопомочі». Чому? Бо вкурвило! Вкурвило, що в раді працює політична сила, яка дбає про людей, а не олігархів. Маленька дрібниця стала прецедентом для великого «кіпішу» – «Самопоміч» розповсюдила між мешканцями області інформаційний буклет, який дає покрокову інструкцію з написання мікропроектів. Інформування мешканців, публічність, відкритість, прозора робота – та не бути такому в обласній раді! Так подумали 6 фракцій, які сьогодні підписалися під зверненням, яке засуджує цей буклет.

Поки вони всі вкурвлені, хочу сказати депутатам фракцій БПП, УКРОП, Батьківщина, Народний Рух, Народний Контроль і Громадянська позиція – дякую! Ваш сьогоднішій ґвалт зробив інформаційний буклет дуже популярним. Сьогодні про нього говорять усі!

Тому дякую усім, хто популяризує нашу роботу! А мешканців Львівщини закликаю бути активними, писати мікропроекти і долучатися до розвитку області!

Буклет з інструкцією прикріпляю до тексту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук