Болгарія спростить видачу віз для українців

СвітОксана Руда, 7 лютого 20157720
Болгарія спростить видачу віз для українців

Болгарія анонсує спрощення процедури видачі віз громадянам України, Росії, Білорусі, Казахстану, Вірменії та Грузії. Про це повідомляє Newsbg.ru.

За словами міністра закордонних справ Болгарії Даніеля Мітова, таке рішення ухвалене у зв’язку з наближенням активного туристичного сезону і бажанням Міністерства туризму збільшити турпотік з Росії та України. Також це є частиною заходів з протидії негативної тенденції спаду раннього бронювання на сезон літо-2015. За останніми даними з січня по листопад 2014 кількість туристів з Росії знизилося на 3%, а з України – на 8%.

Болгарія почне видавати короткострокові дворазові або багаторазові візи з метою організованого туризму терміном дії на один рік, громадянам, які отримали торік болгарські візи.

Власники нерухомості також зможуть скористатися цими умовами. Громадянам, які вперше збираються поїхати в Болгарію, будуть видаватися короткострокові дворазові або багаторазові візи з метою приватного відвідування строком на один рік, а тим, хто вже отримував раніше болгарські візи, терміном на 3 роки.

Неповнолітнім громадянам перелічених країн, що бажають відвідати Болгарію з метою туризму або відпочинку в організованих молодіжних таборах, будуть видаватися короткострокові багаторазові візи терміном на 5 років. Однорічні дворазові або багаторазові туристичні візи видаватимуться й особам з обмеженими можливостями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук