Бойовик ДНР розповів, як буряти допомагали захоплювати терористам Дебальцеве

Бойовик ДНР, котрий родом з Росії, не бачить таємниці в участі російських військових у війні на Донбасі

СуспільствоВолодимир Пиріг, 31 березня 201521011
Бойовик ДНР розповів, як буряти допомагали захоплювати терористам Дебальцеве

Командир «відділення спецпризначення» самопроголошеної «Донецької народної республіки» (ДНР), росіянин Дмитро Сапожников розповів раніше невідомі подробиці боїв за Дебальцеве Донецької області. За його словами, операцією керували кадрові російські офіцери, включно з генералами.

«Відкрию вам невеличку таємницю. Ось, наприклад, Дебальцеве. На початку лютого ми приїхали туди, базувалися у Вуглегірську, на важкій техніці висувалися на свої позиції. Ми прокладали цю дорогу до Логвинова. Але нас взяли у кільце. Там було дуже багато українських військових. Але в результаті ми прорвались, бо за 3-5 днів приїхали на допомогу наші танки. Це російська армія, буряти. Завдяки їм, завдяки цій важкій техніці й взяли Дебальцеве», – заявив бойовик в інтерв’ю BBC.

Він додав, що російські підрозділи і танки заходили також і з боку самопроголошеної «Луганської народної республіки» (ЛНР).

Бойовик також наголосив, що присутність російських військових на Донбасі не є таємною інформацією.

«…Я думаю, це вже не секрет, це всі вже визнають і росіяни визнають. Я дивлюся, і в інтернеті дуже багато інформації: визнали те, що росіяни воюють, їх частин дуже багато. Тобто, в принципі, я зараз не розкриваю секретну інформацію. Це вже знають усі», – заявив бойовик.

В той же час бойовика здивувало, що жителі його міста (сам терорист родом зі Санкт-Петербурга) мало поінформовані про участь росіян у війні на Донбасі.

Він також заявив, що нові позиції терористам вдається швидко захоплювати саме за допомогою російських військових. Крім того, за його словами, усіма важливими військовими операціями сепаратистів керує російське командування.

«Звичайно, всіма операціями, особливо такими масштабними, як "котли", керують російські військові, російські генерали. Вони розробляють плани разом з нашими командирами. Мені часто доводилося перебувати у штабі, приїздити, доповідати певну інформацію. І координація відбувається у них доволі просто. Вони разом все це розробляють, разом створюють, а ми виконуємо», – розповів бойовик.

При цьому він уточнив, що прямі вказівки від російських військових терористи отримують лише під час масштабних операцій і відмовився оприлюднити імена генералів, котрі керували операцією в Дебальцевому, оскільки думає, що це в Росії викличе резонанс. «Це ні до чого», – сказав Сапожніков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Meir Landau 31 березня 2015, 15:42

  Да, в 1942-43-м немцы приблизительно такое же рассказывали про Сталинград, о том, как буряты и монголы, нанятые Сталиным и англичанами, выбивали их от Волги.
  Меняйте риторику, господа пропагандисты, меняйте! Геббельса до сих пор читают, а вы даже не редактируете тексты!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук