Брат головного лісника Львівщини продовжить орендувати 97 га заказника на Волині

СуспільствоЮлія Лавришин, 1 листопада 20164570

Апеляційний суд Волинської області скасував рішення суду першої інстанції про повернення державі 97 га на території ландшафтного заказника «Сірче» на Волині. Наразі цю ділянку орендує майстер лісу Добренського лісництва Петро Дейнека, рідний брат начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дайнеки. Про це йдеться у рішенні суду від 11 жовтня.

За інформацією видання «Наші гроші», у 2007 році рішенням Камінь-Каширської РДА Волинської області цю землю було передано в оренду Петрові Дейнеці на 49 років. Проте з 1992 року озеро Сірче з прибережною смугою входить до державного ландшафтного заказника місцевого значення «Сірче».

Це вказав прокурор у позові до суду першої інстанції, який і зобов'язав Петра Дайнеку повернути ділянку державі, оскільки лише Кабмін має право розпоряджатися землями природно-заповідного фонду.

З цим висновком також погодився й апеляційний суд. Разом з тим апеляційний суд наголосив, що прокуратура подала позов про повернення цих земель державі із запізненням. Зокрема, за даними суду, про передачу цієї замлі в оренду Дейнеці прокурор дізнався з листа за підписом голови Камінь-Каширської РДА від 10 червня 2010 року. А з позовом прокуратура звернулася лише у липні 2014 року, тобто із простроченням 3-річного терміну.

Саме це стало причиною скасування рішення суду першої існтанції. Таким чином, рідний брат Анатолія Дайнеки Петро продовжить орендувати землі заказника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук