Британський вчений стане Doctor Honoris Causa Львівської політехніки

Уляна Сенко, 3 липня 20125530
Британський вчений стане Doctor Honoris Causa Львівської політехніки
фото dailylviv.com
НУ “Львівська політехніка”

Сьогодні в Національному університеті “Львівська політехніка” відбудеться урочисте засідання вченої ради, на якій професор Університету Ковентрі Тімоті Дж. Мейсон отримає високу наукову відзнаку.

66-річний британський вчений – відомий у світі фахівець у галузі звукохімії. Закінчивши Саутгемптонський університет, він кілька років працював у США. На початку 1970-их повертається в Англію, де розпочинає викладацьку і дослідницьку роботу – спочатку у Брадфордському університеті, а потім в Університеті Ковентрі, інформує прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”.

Тімоті Дж. Мейсон – президент Європейської звукохімічної асоціації, а також почесний професор Медичного університету Хонквін (Китай). Нині він очолює звукохімічний науковий центр, є автором 15 книг і 40 монографій, понад  250 наукових  статей.

Львівську політехніку і британського дослідника пов'язують чимало років спільної праці. Саме завдяки йому  вчені університету брали участь у роботі багатьох міжнародних наукових форумів, на яких виступили з 35 доповідями. 12 років тому між Львівською політехнікою та  Університетом  Ковентрі  укладений договір по співпрацю. Це дало змогу львів'янам отримати грант для видання підручників з вивчення англійської мови.

Під час перебування у Львові у 1992 році професор Тімоті Дж.Мейсон прочитав цикл лекцій та подарував Львівській політехніці сучасний ультразвуковий генератор, яким працівники та студенти користуються і сьогодні. Він же активно сприяв тому, щоб черговий конгрес Європейської звукохімічної асоціації відбувся у Львівській політехніці 2-7 липня цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук