Буковинський втратив посаду в уряді через гомофобію і зв’язки з сектантами

Кабмін ініціював спецперевірку минулого Адріана Буковинського

Буковинський втратив посаду в уряді через гомофобію і зв’язки з сектантами
Президент всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський

Кабінет міністрів України вирішив не призначати Адріана Буковинського на посаду свого уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей, й оголосити натомість відкритий конкурс. Про це повідомили у прес-службі уряду.

«Адріан Буковинський не вступив на посаду урядового уповноваженого з питань сім’ї, зараз щодо нього проводиться спецперевірка», – заявила 8 березня міністр Кабінету Міністрів Ганна Онищенко.

Зазначається, також що рішення  про проведення відкритого конкурсу на згадувану посаду із залученням вчених, представників громадських правозахисних і релігійних організацій, представників профільних міністерств і відомств буде винесене на найближче засідання уряду.

Нагадаємо, 24 лютого уряд запровадив посаду уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей, а 2 березня вибрав на цю посаду президента всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріана Буковинського.

7 березня Національний ЛГБТ-портал України відшукав заяву Буковинського про те, що гей-культура призводить до знищення світу. Ці слова Адріан Буковинський сказав 28 лютого 2013 року на прес-конференції «Саміт Україна – ЄС: чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні».

Як інформував ZAXID.NET, є підстави вважати, що Буковинський раніше був близьким до небезпечної тоталітарної секти Іллі Догнала, яка сама себе називала Українська правовірна греко-католицька церква (УПГКЦ) і у 2013 році звернулась до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну, а також тривалий час намагалась розколоти УГКЦ.

Як стало відомо виданню, Буковинський возив сімейні пари до «догналітів» у село Підгірці, де у той час був осередок сектантів. Там з молоддю начебто проводили розмови, щоб переконати вступити до секти Догнала.

«Згодом певних людей відбирали і почали возити до догналітів. Спершу почали лунати зауваження про те, що це небезпечно. А згодом, коли про догналітів почали говорити як про проблему, його (Буковинського) пов’язували з ними, бо він справді був з ними пов’язаний. І навіть після того, як догналітів засудили, він з ними співпрацював. А згодом виїхав до Києва, де працював в державних органах, вів громадську діяльність і займався реколекціями для подружніх пар. Однак його далі ідентифікували із рухом догналітів, якого він нібито не зрікся», – розповів директор РІСУ України Тарас Антошевський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук