«Бути такого не може»

У Львові скоротили посаду начальника ДАІ міста

«Бути такого не може»

У зв’язку із організаційно-штатними змінами головного управління МВС Львівської області було скорочено посаду начальника відділення ДАІ львівського міського управління МВС. Однак, цю посаду продовжує обіймати Богдан Мицак, не виконуючи при цьому ніяких обов’язків.

Про це йдеться в офіційній відповіді ГУ УМВСУ у Львівській області на інформаційний запит ZAXID.NET від 20 травня.

«Станом на 20.05.2014 Мицак Б.Ф. не призначений на посаду начальника ВДАІ з обслуговування м. Львів ГУМВС, а перебуває на посаді начальника ВДАІ ЛМУ ГУМВС, яка скорочена у зв’язку з організаційно-штатними змінами, у зв’язку з чим не виконує своїх функціональних обов’язків», – вказано в офіційній відповіді.

У коментарі ZAXID.NET працівник управління ДАІ у Львівській області Руслан Сидорчук, який готував відповідь на інформаційний запит, не зміг пояснити, яким чином можна перебувати на скороченій посаді, і при цьому не бути звільненим із органів МВС.

Викладач кафедри трудового права ЛНУ імені Івана Франка Оксана Жолнович у коментарі ZAXID.NET пояснила, що відповідно до чинного законодавства скорочення посади передбачає або звільнення людини, або переведення на інше місце служби. Але на скороченій посаді перебувати неможливо. "Бути такого не може", – каже вона.

«Одразу після підписання наказу про скорочення посади людину, яка її обіймала, мали б офіційно ознайомити із цим рішенням, або повідомити про переведення її на інше місце роботи в органах», – повідомила Жолнович.

Водночас Руслан Сидорчук повідомив, що міське ДАІ Львова таки має керівника. У відповідності із організаційними змінами, які здійснені головним управлінням МВС у Львівській області, з’явилась посада начальника  ВДАІ з обслуговування м. Львів.

Наразі її обіймає виконувач обов’язків, майор міліції Покидко Орест, розповів Сидорчук.

Як повідомляв ZAXID.NET, Богдан Мицак, який 14 місяців перебував у відпустці за станом здоров’я, 31 березня зібрав прес-конференцію, на якій повідомив, що повернувся на посаду начальника ДАІ.

Вже 3 квітня, під тиском громадськості Богдан Мицак написав заяву на звільнення з посади керівника ДАІ Львова. Громадські активісти вимагали його відставки, звинувачуючи у корупції.

13 травня адвокат Мицака Володимир Цікало у коментарі ZAXID.NET підтвердив, що його клієнт продовжує обіймати посаду керівника ДАІ міста Львів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук