Бюджети Луцька і Володимир-Волинська у першому кварталі недовиконані
До загального фонду місцевих бюджетів Волинської області за січень-травень 2009 року надійшло 283,7 млн грн, що становить 101,2% від запланованого. Понадпланові призначення місцеві бюджети отримали 3,3 млн грн. Невиконані бюджети міст Луцька та Володимира-Волинського і Луцького району, де рівень виконання становив відповідно 95,3%, 99,2% та 98,4%. Недовиконання обласного бюджету становить 0,3% (недобір 204,2 тис. грн). Крім того, не забезпечено виконання 32 бюджетів сільських та селищних рад та районного бюджету Луцького району. Про це ZAXID.NET повідомили в Головному управлінні з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Волинської облдержадміністрації.
Порівняно з відповідним періодом минулого року доходи загального фонду місцевих бюджетів зменшились на 0,1%, або на 228,7 тис. грн.
Основний бюджетотворчий платіж - податок з доходів фізичних осіб виконаний на 98,5% до запланованого, місцеві бюджети області недоотримали 3,4 млн грн.
У звітному періоді 5504,9 тис. грн надійшло понад план плати за землю, 957,8 тис. грн державного мита, 132,2 тис. грн збору за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними ділянками лісового фонду, 61,7 тис. грн фіксованого сільськогосподарського податку, 49,2 тис. грн платежів за користування надрами та 40,4 тис. грн плати за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності.
Не забезпечено надходжень плати за оренду цілісних майнових комплексів (недобір 555,9 тис. грн), частини чистого прибутку господарських організацій, що вилучається до бюджету (357,3 тис. грн), єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва (185,5 тис. грн), місцевих податків і зборів (110,5 тис. грн), податку на прибуток підприємств та плати за ліцензії на окремі види господарської діяльності - недобір становив відповідно 94,2 та 65 тис. грн.
Минулого місяця область недоодержала 42,5 млн грн запланованої дотації вирівнювання з державного бюджету. Це значно ускладнило забезпечення вчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, що фінансується з місцевих бюджетів, так у Камінь-Каширському, Рожищенському, Старовижівському та Турійському районах, за оперативними даними, на 1 червня заборгованість із виплати заробітної плати з нарахуваннями становила 163,5 тис. грн.