Бюджетний комітет ВР відхилив важливі для культури зміни у Бюджетному кодексі

Бюджетний комітет ВР відхилив важливі для культури зміни у Бюджетному кодексі

Бюджетний комітет Верховної ради України відхилив внесення змін до Бюджетного кодексу України (законопроект № 1557 від 22.12.2014), які дозволили б розміщення на поточних рахунках у банках державного сектору власних надходжень державних і комунальних закладів культури, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти.
Про це розповідає Prostir.Museum.

Ця правка була внесена комітетом з питань культури і духовності ВРУ.

У разі прийняття ця норма стала б значним стимулом для активізації пошуку та залучення державними та комунальними закладами культури позабюджетного фінансування, сприяла б у перспективі зменшенню залежності закладів від бюджетних коштів. Адже по всій країні існує багато прикладів гальмування використання чи навіть блокування коштів на спецрахунках в системі Держказначейства, що унеможливлює ефективну роботу з позабюджетними джерелами фінансування для забезпечення нагальних потреб закладів культури.

Водночас, внесені за ініціативою міністерства освіти і науки України та Комітету з питань науки і освіти аналогічні правки щодо державних та комунальних вищих навчальних закладів та наукових установ враховані у варіанті законопроекту № 1557 до другого читання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук