БЮТ вимагає від НСНУ публічного вибачення

29 жовтня 20082690

29 жовтня фракція БЮТ у Львівській обласній раді прийняла заяву, якою вимагає у Львівської обласної організації Народного союзу "Наша Україна" негайно припинити спекуляції на тему корупції у Львівській обласній раді та принести публічне вибачення депутатському корпусу облради.

Бютівці Львівщини переконані, що керівництво ЛОО НСНУ, а також представники цієї партії в обласній раді, "нехтуючи здоровим глуздом, порядністю та відповідальністю, вводять в оману громадськість області", стверджуючи, що у стінах обласної радим процвітає корупція.

"Більше того, представники НСНУ безсоромно і бездоказово стверджують, що саме фракція БЮТ блокує в обласній раді голосування з економічних питань, тим самим "знищуючи бізнес в регіоні". Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник залишив без відповіді звинувачення керівника ЛОО НСНУ про корупцію в обласній раді. Вочевидь, він вважає себе насамперед членом НСНУ, а вже потім - керівником найвищого представницького органу влади в області", - зазначила голова фракції БЮТ у Львівській облраді Людмила Козак.

Фракція БЮТ також пропонує систему заходів, які сприятимуть підвищенню рівня законності та прозорості у роботі депутатського корпусу облради і не допускатимуть спекуляції на тему корупції у цій структурі. БЮТ закликає усі фракції облради підтримати ініціативу щодо обов’язкової публікації на офіційному сайті обласної ради результатів голосувань з усіх питань, які розглядають на сесійних засіданнях із зазначенням прізвищ та фракційної приналежності депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук