БЮТ заявив на суді, що вибори на Тернопільщині зашкодять правильному волевиявленню громадян

14 березня 20093550

У судовій справі щодо відновлення виборів у Тернополі, яка розглядається сьогодні, 14 березня у Львівському окружному апеляційному адміністративному суді, перерва до 16:00, після чого буде оголошено рішення суду. Про це поінформувала адвокат Тетяна Семусь, яка представляє в суді інтереси Тернопільської ПОРИ.

За її словами, аргументуючи свою позицію, представник БЮТ в суді Віктор Мартинюк заявив, що проведення виборів у Тернополі зашкодить правильному волевиявленню громадян. "На жаль, жодних пояснень правильності волевиявлення громадян ми так і не почули", - сказала адвокат ПОРИ

Вона розповіла, що судове засідання тривало близько двох годин, наразі оголошено перерву орієнтовно до 16:00. Тернопільська ТВК на суд не з’явилася. Натомість у судовій справі взяли участь представники ПОРИ, "Свободи", ЄЦ, зі сторони позивачів, та два скаржники, Віктор Мартинюк як представник БЮТ, а також представник Тернопільської обласної ради. При чому, за словами пані Семусь, представник Тернопільської облради переконував суд, що Тернопільський адміністративний суд порушив їхні права свободи та інтереси, прийнявши рішення про проведення виборів у Тернополі без їхньої присутності. В такому випадку, за словами адвоката ПОРИ, кожен виборець може прийти і оскаржити рішення суду, і таким чином зірвати будь-які вибори в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук