Частина абітурієнтів у 2018 році не зможуть вступати до ВНЗ за свідоцтвом про народження

СуспільствоРоман Ганкевич, 30 листопада 201715680
Частина абітурієнтів у 2018 році не зможуть вступати до ВНЗ за свідоцтвом про народження
фото Getty Images
МОН нагадало 9-класникам заздалегідь потурбуватися про отримання ID-картки у 2018 році

Учням, які планують у 2018 році вступати до навчальних закладів на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки. Про це нагадав директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Відповідно до «Умов прийому», вступникам на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

«Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. Ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року», – зазначив Олег Шаров.

Він також нагадав, що прийом заяв на молодшого спеціаліста для вступників на базі 9-ти класів почнеться 2 липня і триватиме до 14 липня 2018 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі. Вступники на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук