Частину двох будинків на вул. Дорошенка викуплять за 30 млн грн

Львівське ТзОВ «Ігрек інвест» має право викупити приміщення загальною площею 933,5 кв. м без конкурсу

Частину двох будинків на вул. Дорошенка викуплять за 30 млн грн
фото Google maps
На аукціон виставили приміщення другого поверху на вул. Дорошенка, 6, а також приміщення підвалу, першого та другого поверху на вул. Дорошенка, 8

Управління комунальної власності Львівської міськради продасть приміщення площею 933,5 м2 на вул. Дорошенка за 30,3 млн грн. Йдеться про приміщення у будинках №6 та №8, що поруч із проїздом Крива Липа. Оскільки на аукціон подався лише один учасник (ТзОВ «Ігрек інвест»), то він має право викупити приміщення без конкурсу.

На аукціон виставили приміщення другого поверху на вул. Дорошенка, 6, площею 312,9 м2, а також приміщення підвалу, першого та другого поверху на вул. Дорошенка, 8, площею 620,6 м2. Спершу стартова ціна продажу приміщень у цих двох будинках становила 52,4 млн грн. Однак на аукціон, який оголошували у липні, не подався жоден учасник, тому вартість лоту знизили вдвічі (до 26,2 млн грн) та оголосили новий аукціон.

Будинки №6 та №8 на вул. Дорошенка

На другий аукціон, який мав відбутись 4 вересня, подався лише один учасник – львівська фірма «Ігрек інвест». Ця фірма запропонувала викупити приміщення на вул. Дорошенка, 6 та вул. Дорошенка, 8 за 30,3 млн грн.

Згідно з законом «Про приватизацію державного та комунального майна», продаж об’єктів на аукціоні відбувається за наявності щонайменше двох учасників, які конкурують між собою. Якщо на аукціон подається лише один учасник, то аукціон вважається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію цього об’єкта шляхом викупу тим покупцем, що подав документи.

Якщо подані документи відповідають вимогам аукціону, то організатор (управління комунальної власності ЛМР) не може відмовити учаснику у приватизації. Відтак фірма «Ігрек інвест» зможе викупити ці приміщення загальною площею 933,5 м2 без конкурсу за 30,3 млн грн (1,2 тис. доларів/м2).

Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, ТзОВ «Ігрек інвест» зареєстроване у Львові. Фірма спеціалізується на оренді та управлінні майном, купівлі та продажі нерухомості. Її засновником та керівником є Степан Стойко. Він також був співзасновником ТзОВ «Апартготель», яке викупило земельну ділянку у Парку культури, на якій розташований колишній музей ПрикВО. На цій ділянці планують звести готель Hilton, а фірму «Апартготель» пов’язують із львівським бізнесменом та депутатом Львівської міськради від БПП Григорієм Козловським.

Окрім цього, Степан Стойко є також керівником ТзОВ «Над морем», власницею якого є сестра депутата Львівської міськради від БПП Віталія Свіщова Вікторія. Нещодавно мерія звинуватила цю фірму у проведенні незаконних робіт, що призвели до пошкодження капітальної стіни будинку у історичному будинку у центрі Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук