Через брак коштів працівники нових місцевих прокуратур отримуватимуть до ₴4 тис./міс

Обсяг коштів, який зараз виділяється на фінансування створюваних в Україні місцевих прокуратур не дозволить платити високі зарплати їх співробітникам, заявив перший заступник генерального прокурора Юрій Севрук.

«Зараз ми скерували в Кабінет міністрів лист, що на зарплату нам необхідно для забезпечення вимог закону не менше 4 млрд грн, нам поки виділяють трохи більше 2-х», – сказав Севрук у вівторок під час круглого столу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

У цьому контексті він продовжив: «Тому зарплата прокурора місцевої прокуратури, якщо нічого не зміниться, буде становити не більше 4 тис. грн. Закон, безумовно, в цій частині тоді не буде виконуватися».

Перший заступник генпрокурора нагадав, що вже пройдені два етапи конкурсу на зайняття керівних посад в створювані місцеві прокуратури. «Вже пройдено два етапи конкурсу. Далі буде третій тур і співбесіда, яка визначить переможців», – сказав він, висловивши сподівання, що вже в грудні розпочнеться навчання керівників місцевих прокуратур.

Севрук розповів, що конкурс в місцеві прокуратури не такий високий, як очікувалося. «Найбільші конкурси – у великих містах. На жаль, та істерія, яка розгорнулася в ЗМІ, що в органах прокуратури всі корупціонери призвела до того, що охочих стати прокурором було не так багато, як сподівалися організатори», – розповів перший заступник генпрокурора.

Говорячи про формування антикорупційної прокуратури, Севрук зазначив, що прокуратура доклала всіх зусиль, щоб не затягувати з проведенням конкурсу.

«На сьогоднішній день документи ще не подав ніхто, але це пов'язано з великим переліком необхідних документів. З четверга планується, що документи будуть подавати. Конкурс плануємо провести в найкоротший час», – запевнив перший заступник генпрокурора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук