Через кілька тижнів розпочнеться тестування новітніх українських розробок для армії, - Порошенко

Через кілька тижнів розпочнеться тестування новітніх українських розробок для армії, - Порошенко

Президент Петро Порошенко пообіцяв, що розроблені низкою українських компаній та волонтерами прилади нічного бачення, системи управління артилерійським вогнем та дрони скоро почнуть використовувати в армії.

Про це він заявив в ході огляду виставки інноваційних розробок Мережевого кластеру високих технологій, повідомляє його прес-служба.

Порошенко пообіцяв, що всіляко сприятиме тому, щоб ці розробки в найкоротший термін почали використовуватися у військах.

«Я хотів би зробити все можливе, щоб спростити відстань від того, коли ідея з’являється, виробляється перший практичний зразок і до застосування цих технологій у військах», — сказав він.

Порошенко заявив, що робиться все, щоб на серійне виробництво були поставлені прилади нічного бачення, системи управління артилерійським вогнем, вдосконалення системи захисту комунікацій та дрони, захищені від систем радіоелектронної боротьби.

Президент, який спілкувався з керівниками компаній-розробників, що представляли свої розробки, зазначив, що левова частка зауважень з їх боку стосувалася ліквідації бюрократичних перепон на шляху до початку застосування цих технологій.

«Ми домовилися, що упродовж 2-3 тижнів побачимо перші випробування цих розробок», – заявив Порошенко.

Президентові показали на виставці безпілотники, броньовані машини, радіостанції і радіоелектронний сканер ефіру, модернізовані прилади нічного бачення бойових машин, розвідувально-ударний комплекс «Кропива».

Серед розробок – тренажерні комплекси на базі комп’ютерних симуляторів та новітніх інформаційних платформ (клас тактичної підготовки льотчиків, електронний стрілецький тир, клас підготовки танкістів). Є також автоматизована система управління оборонними ресурсами, система кібернетичного захисту, польовий маршрутизатор, телекомунікаційний комплект і низка розробки у галузі військової медицини.

Як відомо, Мережевий кластер високих технологій — це громадська спілка приватних hi-tech компаній, які займаються розробками подвійного призначення для армії.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук