Через протести уряд Вірменії запропонував компенсації росту тарифів найбіднішим

СвітЮлія Поліковська, 25 червня 20151360

Уряд Вірменії не буде переглядати рішення про підвищення тарифів на електроенергію, проте виділить компенсацію незабезпеченим верствам населення, заявив прем'єр-міністр республіки Овік Абраамян, повідомив Інтерфакс-Україна.

«Порадившись з президентом Вірменії, ми підготували рішення, згідно з яким для 105 тисяч незабезпечених сімей або 400 тисяч громадян розмір допомоги буде підвищений на 24 тис. драм в річному розрізі. З метою пом'якшення наслідків підвищення тарифу для незабезпечених верств населення уряд щороку надаватиме більше 25 млрд драмів», – додав прем'єр-міністр.

При цьому він зазначив, що Комісія із захисту економічної конкуренції повинна присікати безпідставні спроби підвищення цін на споживчі товари. «Предмет нашої стурбованості - не тільки незабезпечені верстви населення, але й будь-який громадянин», – зазначив Абраамян.

Нагадаємо, 17 червня Державна комісія з регулювання суспільних послуг Вірменії прийняла рішення підвищити тариф на електроенергію з 1 серпня 2015. Це спричинило масові протести громадян, зокрема у столиці Єревані.

22 червня у Єревані поліція розігнала акцію протесту проти підвищення тарифів на електрику і затримала ряд її учасників. Однак у цей же день протестувальники повернулися на вулиці міста. Мирний протест триває третю добу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук