Через ремонти до середини липня траса Львів – Пустомити – Меденичі буде непроїзною

Дорогу ремонтуватимуть у три етапи

У зв’язку з ремонтом дороги Львів – Пустомити – Меденичі рух для автотранспорту буде перекрито з 6 липня по 16 липня. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Під час капітального ремонту дорожнього покриття на автомобільній дорозі Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці с. Сокільники – м. Пустомити, по всій ширині проїжджої частини рух автомобільного транспорту буде перекрито в три етапи:

1 етап: на ділянці від кільця с. Сокільники до вул.Садової у с.Сокільники – перекриття 6-7 липня.

Об’їзд буде здійснюватися за наступним маршрутом: кільце с. Сокільники – а/д С141223 Сокільники – Зхахідний обхід Львова (Панська гора) – а/д Західний обхід Львова км 11 – вул. Садова с. Сокільники та в зворотньому напрямку.

2 етап: на ділянці від вул. Садової у с. Сокільники – до дороги С141209 Оброшино – Наварія. Дорога буде перекрита 4 дні з 8 по 11липня.

Об’їзд буде здійснюватися за наступним маршрутом: с. Сокільники – Скнилів – Басівка – Годовиця – Наварія та в зворотньому напрямку.

3 етап: на ділянці від примикання а/д С141209 Оброшино – Наварія до Пустомит. Проїзд буде перекрито з 12 по 16 липня.

Об’їзд буде здійснюватися за наступним маршрутом: Годовиця – Басівка – Оброшино – Пустомити та в зворотньому напрямку.

Для всього транзитного транспорту об’їзд здійснюватиметься за маршрутами: с. Сокільники – Солонка – Липники – Поршна – Пустомити та в зворотньому напрямку або с. Сокільники – Холодновідка – Зимна Вода – Оброшино – Пустомити та в зворотньому напрямку.

Роботи проводить підрядна організація ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук