Через вимкнення світла львів'яни приходять на роботу швидше, а йдуть пізніше

Головні Новини за 18 грудняВікторія Іваскевич, 18 грудня 2014, 19:37 899 0

Планові вимкнення світла у Львові вносять корективи у роботу людей. Наприклад, кухарі дитячих садочків працюють із 4:30, а працівники швейної фабрики у Городку працюють вечорами, якщо у день немає світла.

Дошкільний навчальний заклад "Барвінок" на вулиці Шафарика повністю залежить від електропостачання. Там воду нагрівають бойлерами, а в кухні встановлені електроплити. 

"Для того, щоб вчасно нагодувати дітей, ми виходимо швидше на роботу. Залишаємося, якщо вимикають пізно. Все залежить від того, у який час виключили світло. Немає попереднього графіка, ми не знаємо, коли його відімкнуть", - розповіла кухарка пані Галина.

Завідувач дошкільного закладу Наталія Витрикуш каже, якщо зі сніданками встигають, то із обідами часто запізнюються. "Це дуже впливає на діток. Вони часто вже втомлені перед обідом і починають вередувати. Так вони вибиваються з графіку, до якого звикли", - пояснила вона.

Ввечері, розповідає завідувачка, батьки приходять за дітьми із ліхтариками і, якщо для більших діток відімкнення світла - це розвага, то маленькі лякаються темряви. 

Міські поліклініки також відмикають разом із їхніми вулицями. У Поліклінічному відділенні №1 на вулиці Лемківській розповідають, що у них вже тиждень не відмикали світла. Однак минулого електрика зникала мало не щодня. 

"Переважно відключали зранку з 9:00-10:00 і до 12:00-13:00, - розповідає завідувач поліклініки Любомира Луцевич. - Це створювало багато незручностей і нашим пацієнтам, і лікарям. Бо без електрики ми не можемо робити флюрографію, кардіограму. Огляд не зможе провести окуліст, гінеколог і отоларинголог". 

Від знеструмлення також страждає і український виробник. На швейній фабриці на вулиці Тобілевича вже кілька разів відмикали електроенергію без попередження. Відтак, працівники ледве встигають дошити замовлення. Якщо ж запізняться із поставками, підприємству загрожує штраф. 

"Найгірше це те, що відключають без попередження, - пояснив директор мережі швейних фабрик Ярослав Рущишин. - Ми використовуємо досить багато електроенергії і найголовніше це те, що ми працюємо на дату поставки, на відміну від наших чиновників".

Рущишин розповідає, що окрім Львова відключають світло і на фабриках в інших містах. Наприклад, у Городку. Втім, там люди не так прив'язані до транспорту. Якщо немає світла, вони можуть піти додому, а повернутися пізніше, коли світло з'явиться. У Львові ж так зробити не можна. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук