Число кібератак на мережі НАТО зросло на 60%, – Столтенберг

СвітАндрій Стець, 19 січня 20170
Число кібератак на мережі НАТО зросло на 60%, – Столтенберг
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив про збільшення кількості кібератак на системи Альянсу. Про це повідомляє Die Welt.

За словами Столтенберга, в 2016 році кожен місяць системи НАТО були атаковані хакерами близько 500 разів. Порівняно з 2015 роком, кількість атак зросла на 60%.

Генсек НАТО також додав, що більшість атак здійснювалися не приватними особами, а установами, які пов'язані з іноземними державами.

«Через кібератаки може бути порушена обороноздатність НАТО, також вони можуть пошкодити нашим збройним силам. Всі військові дії ґрунтуються в наші дні на передачі даних. Якщо вона не здійснюється, може мати місце велика шкода», – зазначив він.

Йенс Столтенберг висловив також стурбованість можливою маніпуляцією даними в ході виборчих кампаній.

«У НАТО надходять повідомлення від різних урядів країн-членів, які побоюються, що хакери будуть намагатися втрутитися в національну передвиборну боротьбу. У такому випадку кіберзлочинці будуть підривати демократію», – повідомив Столтенберг.

За словами голови Північноатлантичного альянсу, з недавнього часу НАТО пропонує всім своїм членам допомогу кризових команд, які пояснюють, як можна поліпшити захист своїх мереж.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук