Член НАЗК Руслан Рябошапка подав у відставку

Рябошапка стверджує, що ситуація довкола роботи Національного агентства вимагає негайного вирішення

Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка заявляє, що подав Кабінету міністрів заяву про відставку. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Підтримуючи вимоги суспільства та уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства», – йдеться у повідомленні.

Рябошапка зауважує, що ситуація довкола роботи Національного агентства вимагає негайного вирішення, «адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції, але і посилює зневіру наших співвітчизників у можливість досягти відчутних результатів у подоланні корупції».

За його словами, «НАЗК – потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні, який не використовується за призначенням».

«Разом із Русланом Радецьким, ми пропонували власний план виведення Агентства із кризи, проте, він був відкинутий іншими колегами», – зазначає Рябошапка.

Він також закликав народних депутатів якнайшвидше підтримати законопроект про «перезавантаження» НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон.

«Незважаючи на відставку, готовий будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції», – написав також Руслан Рябошапка.

Як відомо, в НАЗК виник конфлікт між главою агентства Наталією Корчак і членами НАЗК Русланом Рябошапкою і Русланом Радецьким.

В кінці березня 2017 року Рябошапка заявляв, що Корчак вичерпала свій потенціал на посаді глави відомств.

До слова, у 2016 році генпрокуратура закрила справу про можливість незаконного збагачення члена Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслана Рябошапки.

Підозру тоді викликала інформація про перерахування Рябошапці коштів від «Програми розвитку ООН в Україні».

Сам Рябошапка пояснив, що справді отримав кошти на свій рахунок від Програми розвитку ООН, оскільки був експертом цієї організації і працював на неї за контрактами. При цьому на державній службі у відповідний період не перебував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук