Чоловіча класика: стрижка, гоління та віскі. У Львові відкрилася перукарня FIRM Barbershop Lviv

Суспільствопромоція, 13 серпня11571
Чоловіча класика: стрижка, гоління та віскі. У Львові відкрилася перукарня FIRM Barbershop Lviv

Перша українська чоловіча перукарня тепер і у Львові. FIRM Barbershop Lviv відкрився на площі Данила Галицького, 16. Міста змінюються, але ми залишаємося собою. Все як завжди: стрижемо, голимо на совість, наливаємо віскі.

«Перший FIRM ми відкрили у Києві в 2012 році з однієї причини: ми хотіли створити місце для чоловіків. Не просто перукарню, а саме місце, де чоловіки зможуть розслабитися і відпочити від щоденної боротьби. І звичайно, отримати якісну стрижку це за замовчуванням», сказав Антон Максаков, директор з стратегічного розвитку, співзасновник FIRM.

Зараз FIRM це 17 перукарень в 5 країнах і безкомпромісний чоловічий бренд, який культивує нематеріальні цінності. Надійність, чесність і свобода ось правила і орієнтири. Ними FIRM керується в щоденній роботі та комунікації.

«Говоримо мало і по суті, робимо свою справу, не судимо інших, й від інших чекаємо того ж. Поважаємо один одного, але нікого не копіюємо. Знаємо, чого хочемо від життя, самі створюємо правила і не залежимо від громадської думки. Сповідуємо ідеалізм у намірах та аскетизм за формою. Ми прихильники класичної школи. У роботі орієнтуємося тільки на якість стрижок і чесні відносини з людьми. У нас немає середнього портрета клієнта до нас приходять чоловіки різних професій й вікових груп. Їх усіх об'єднує відданість справі кожного своїй, а також впевненість і небажання стояти на місці», додав Антон Максаков, директор з стратегічного розвитку, співзасновник FIRM.

Підтримуючи і просуваючи вічні цінності, FIRM Barbershop Lviv допомагає чоловікам йти до мети, якою б вона не була. Говорити правду. Бути самим собою. Працювати на совість. Змінювати світ. Ми з тими, хто розділяє наші погляди, визнає свої слабкості і готовий перетворювати їх у силу.

Адреса: площа Данила Галицького, 16
Телефон для запису: 097 54 444 54

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук