Чотири українські університети потрапили до списку кращих навчальних закладів світу

СуспільствоРоман Ганкевич, 22 вересня 201611120
Чотири українські університети у списку кращих навчальних закладів світу

Чотири українських навчальних заклади потрапили до рейтингу найкращих університетів світу, який складає авторитетне британське видання Times Higher Education.

Всі чотири навчальних заклади займають у рейтингу місця після 800, а всього у списку 980 університетів. Експерти внесли до списку Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Національний університет ім. Тараса Шевченка та Харківський національний університет ім. В. Каразіна.

Кращим університетом світу цього року визнали британський Оксфордський університет, який скинув з п'єдесталу переможця рейтингів останніх п'яти років – Каліфорнійський технічний інститут.

У цілому найбільша кількість навчальних закладів у рейтингу – із США і Великобританії (148 і 91 відповідно). У топ-10 лише один навчальний заклад не належить цим країнам - Швейцарський федеральний технологічний інститут, який посів дев'яте місце.

Рейтинг Times Higher Education складається з 13 критеріїв. Основними показниками є міжнародна студентська та викладацька мобільність, кількість міжнародних стипендіальних програм, рівень наукових досліджень, внесок в інновації, цитованість наукових статей, рівень освітніх послуг тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук