Чубаров розповів про роботу органів самоврядування кримськотатарського народу в умовах заборони

Центральний офіс Меджлісу тепер розташовуватиметься в Києві

Курултай, Меджліс та інші органи самоврядування кримськотатарського народу з 26 квітня 2016 року діятимуть у надзвичайному режимі, заявив лідер Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

«Як тільки виникла загроза заборони Меджлісу та визнання його діяльності екстремістською, члени Меджлісу ухвалили відповідні рішення, які мали набути чинності з моменту, коли таке злочинне, неправомірне рішення було б ухвалене російським окупаційним судом. 19 лютого члени Меджлісу прийняли рішення про надзвичайний режим діяльності делегатів Курултаю кримськотатарського народу, Меджлісу кримськотатарського народу та його членів й інших органів у системі самоврядування кримськотатарського народу у разі виникнення на території Криму непереборних перешкод для їх вільної діяльності», – заявив Чубаров на брифінгу в Києві у вівторок, 26 квітня, передає «Інтерфакс-Україна».

Він додав, що місцезнаходженням центрального офісу Меджлісу кримськотатарського народу відтепер є Київ.

«Координація діяльності Меджлісу у період дії надзвичайного режиму покладається на особливу раду Меджлісу кримськотатарського народу у складі голови Меджлісу, лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, а також членів Меджлісу, що постійно перебувають на території материкової України», – зазначив Чубаров, якого цитує Укрінформ.

Він також зауважив, що рішення, прийняті особливою радою, оприлюднюватимуться розпорядженням голови Меджлісу і обов’язкові для виконання делегатами Курултаю кримськотатарського народу, членами Меджлісу кримськотатарського народу, членами інших органів, обраних Курултаєм кримськотатарського народу, регіональними і місцевими меджлісами.

Як повідомляв ZAXID.NET, у вівторок, 26 квітня, так званий верховний суд Криму визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістським громадським об’єднанням та заборонив його діяльність у Росії, задовольнивши таким чином позов «прокурора республіки» Наталії Поклонської.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук