Дах палацу Бадені у Буську відремонтують за ₴400 тис.

СуспільствоОрися Шиян, 18 травня 20186110
Понад 10 років місто намагалось отримати палац у власність громади від МВС

У Буську на Львівщині відремонтують дах пам’ятки архітектури ХІХ ст. палацу Бадені. Тендер вартістю 417 695 гривень (без ПДВ) виграв єдиний учасник ‒ дочірнє підприємство «Базис Сервіс».

Сьогодні, 18 травня, була підписана угода із підрядником. Про це повідомив Буський медіапортал з посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Управління будинками Буська в якості замовника робіт підписало угоду з ДП «Базис Сервіс» на реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану покрівлі пам’ятки архітектури палацу Бадені. Йдеться про реставрацію 368 м2 даху палацу. Термін виконання робіт ‒ до 30 вересня.

Єдиний учасник тендеру і переможець торгів – ДП «Базис Сервіс», за інформацією видання, його засновником є ПП «Базис», а бенефіціаром Іван Луківський. Торік компанія отримала тендерів на понад 1,2 млн грн: три від Управління будинками Буська, два – від Буського виконкому і один – від Буської міської ради.

Нагадаємо, у травні 2016 року Міністерство внутрішніх справ передало у власність громади Буська палац графа Бадені. Його збудували у 1810 році. Пізніше він став родинним маєтком намісника Галичини в часи Австро-Угорської імперії графа Казимира Бадені. Після закінчення Другої світової війни там були казарми. У 2009 році палац передали на баланс МВС. Мешканці Буська довго добивалися того, щоб повернути будівлю у власність громади. Палац є архітектурною пам’яткою місцевого значення.

Дах палацу двічі горів – у 2015 і 2016 році. Відтоді потребує ґрунтовної реставрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук