Далай-лама та інші нобелівські лауреати закликали до припинення насильства в Україні

СвітОксана Руда, 10 серпня 20146201

Декілька лауреатів Нобелівської премії миру закликали Україну, Росію, США та Євросоюз до припинення насильства в Україні, передає УНН з посиланням на німецьке видання Focus.

За словами лідера тибетського народу Далай-лами, конфлікт може бути вирішений лише шляхом діалогу і злагоди. Насильство знищує довіру, яка необхідна для діалогу і дозволяє ситуації вийти з-під контролю.

Колишній англіканський архієпископ Дезмонт Туту, який у 1980-х роках отримав Нобелівську премію миру за участь у боротьбі проти апартеїду в Південній Африці, наголосив на світовому значенні українського конфлікту. «Від керівництва Росії та України сьогодні залежить добробут всього світу, що є таким крихким, як сире яйце», – сказав він і зазначив, що світу сьогодні не потрібна друга «холодна війна».

Між тим, іранська правозахисниця Ширін Ебаді звинуватила Росію в тому, що та розколює Україну своєю зовнішньою політикою. 

Водночас, колишній президент Польщі Лех Валенса закликав країни Заходу до рішучих та виважені дії в українському конфлікті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук