Данія та Ісландія спростили оформлення 5-річних шенгенських віз для українців

СуспільствоАндрій Стець, 2 грудня 201511110
Данія та Ісландія спростили оформлення 5-річних шенгенських віз для українців

Данія та Ісландія спростили процедуру оформлення шенгенських віз для громадян України. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін у мікроблозі Twitter.

«Провели переговори, і Данія та Ісландія спрощують процедури оформлення шенгенських віз. Ще один привід вам туди поїхати», - написав міністр.

Міністр також прикріпив документ, в якому йдеться, що режим поїздок українців в Ісландію спрощено з 1 грудня. Зокрема, передбачається можливість оформити 5-річну багаторазову візу для батьків і дітей громадян України, які мають дозвіл на перебування в Ісландії, бізнесменів, журналістів, офіційних осіб.

Окрім цього, введено річні багаторазові візи для науковців, діячів культури, спортсменів, перевізників, членів екіпажів поїздів, учасників програм обміну між спорідненими містами.

Передбачено також безкоштовне оформлення віз чоловіку/дружині, батькам і дітям громадян України, які мають дозвіл на перебування в Ісландії, школярам, студентам, громадянам, які подорожують з гуманітарною метою, інвалідам та супроводжуючим особам, журналістам, перевізникам, членам екіпажів поїздів, дітям до 18 років і залежним особам до 21 року, офіційним особам, учасникам програм обміну між спорідненими містами.

Данія спрощує режим поїздок з 1 січня. Введено 5-річну багаторазову візу, оформлення віз протягом трьох діб, скасування візового режиму для власників біометричних службових паспортів, спрощений порядок оформлення безкоштовних багаторазових віз для представників громадських організацій, релігійних громад та інших категорій.

Нагадаємо, в середу стало відомо, що Канада почала видавати українцям багаторазові візи терміном на 10 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук