Деканоідзе визнала, що корупцію в поліції поки що подолати не вдалося

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе назвала три причини, які завадили повністю позбутися корупції в поліції.

«На жаль, мушу сказати, що нам не вдалося поки скасувати всі корупційні складові, оскільки, по-перше – мотивація, якої немає у поліцейських. По-друге – це технічне обладнання, коли кожен поліцейський не відчуває себе гідно, ні форми, ні машини і т. д. По-третє – коли немає цілісності в правоохоронній системі для того, щоб хоч розуміти, що кожна людина, починаючи з рядового співробітника, пережила таку ментальну трансформацію, що, так, ми зараз працюємо по-новому, а працюємо по-новому – це означає, що не тільки поліція повинна працювати по-новому, а й уся правоохоронна система», – сказала вона у вівторок, 21 червня, під час виступу перед правоохоронцями, передає «112 Україна».

Разом з тим, Деканоідзе констатувала високий рівень довіри українців до співробітників поліції.

«Довіра до Національної поліції України – це десь близько 48%. Коли у нас було в історії, коли довіра до міліції була близько 50%? Ніколи. Довіра до міліції була десь 5-6%», – уточнила вона.

При цьому очільниця Нацполіції додала, що команда розуміє, що потрібно виправдовувати таку довіру і сподівання громадян.

Нагадаємо, раніше Деканоідзе визнала, що в Україні погіршилася криміногенна обстановка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук