Демобілізація значної кількості військових, які відслужили рік в АТО, очікується у вересні

У Генштабі Збройниї сил України (ЗСУ) повідомили, що проведуть демобілізацію військовослужбовців, які були призвані в ході третьої черги мобілізації, у  встановлені законодавством терміни. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Генштабу ЗСУ.

«Накази та директиви начальника Генерального штабу Збройних Сил України не можуть суперечити чинному законодавству, зокрема Указу Президента №328/2015, яким визначений порядок та терміни демобілізації. Демобілізація військовослужбовців, які були призвані в ході третьої черги мобілізації буде проведена у липні-вересні 2015 року», – сказано у повідомленні.

При цьому левову частку військових буде демобілізовано у вересні 2015 року.

«Нині у розпалі заходи шостої черги мобілізації, під час яких триває підготовка військовозобов’язаних. Для підвищення вишколу та досягнення максимальної готовності особового складу до участі в антитерористичній операції термін навчання збільшено у середньому на 10 діб. Тому левову частку військовиків буде демобілізовано у вересні 2015 року, що цілком відповідає визначеним Указом Президента часовим рамкам», – заявили в Генштабі ЗСУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук