Демобілізованим бійцям пропонують підписати контракт резервіста

СуспільствоЮрій Герун, 12 квітня 2017, 18:49 683 0

Аби укомплектувати військові частини Збройних сил, демобілізованих бійців просять підписувати контракт резервіста.

За контрактом, 30 днів на рік чоловік має присвятити зборам та навчанням у своїй бойовій частині. За бійцем зберігатиметься робоче місце, заробітна платня та соціальний пакет. Також резервіст отримуватиме добові та 3600 гривень щорічно.

Наразі на Львівщині є 7,5 тисяч демобілізованих бійців. Лише 2% з них уже підписали контракти резерву. Чергові збори резервістів розпочнуться уже в квітні. Саме їх у разі оголошення військового стану першими мобілізовуватимуть. Під час мирного стану ті, що стоять на військовому обліку і пройшли хвилі мобілізації, можуть за бажанням підписувати такий контракт резервіста. Однак під час оголошення особливого стану чи стану війни такі військові автоматично стають резервістами-контрактниками.

«Демобілізованого ми включаємо в оперативний резерв (ОР1) і в разі формування цієї бригади він туди вибуває. Якщо він захоче з тою бригадою підписати контракт, він їде до командира частини, там підписує цей контракт як резервіст і вертається домому, а опісля, якщо в цій бригаді відбуватимуться навчання, він їде туди на 30 днів і повертається», – повідомив головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук