День тиші порушить реклама в Інтернеті та соцмережах

Забрати її звідти неможливо, а у законі «Про вибори» про неї нічого не зазначено

СуспільствоБогдан Опока, 29 березня 2019, 17:50 785 0

Від суботи, 30 березня, на вулицях заборонена будь-яка політична реклама. День тиші розпочнеться у п’ятницю о 24:00. У цей день заборонено здійснювати будь-яку агітацію: як публічну на вулиці, так і через засоби масової інформації.

А от із Інтернету агітація не зникне. Кандидати рекламуватимуть себе навіть попри офіційну заборону та новостворені алгоритми пошуку і видалення політичної реклами. Координатор спостереження за виборами мережі «ОПОРА» Тарас Радь розповідає: «Закон України «Про вибори Президента України» не знає, що таке Інтернет. Він взагалі нічого не говорить про Інтернет і соціальні мережі. І він ніяк не регулює агітацію в Інтернеті, соціальних мережах. Відповідно, це частина, яку не бачить закон, і там дуже багато зловживань».

Наприклад, Facebook моніторитиме політичну агітацію. Біля кожної політичної реклама буде позначка «Paid for by…» – тобто буде вказуватись, хто заплатив за політичну рекламу. Натиснувши на неї, можна буде відкрити спеціальну «Бібліотеку реклами», де можна дізнатися усю необхідну інформацію: хто заплатив за рекламу, скільки це коштувало, на яку аудиторію вона розрахована, тощо.

Та кандидати у президенти рекламуватимуть себе у соцмережах не тільки у день тиші, а й під час виборів. Тож користувачів мережі просять бути уважними та не піддаватися на неконтрольовану агітацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук